Z cyklu "Historie Kobiet" - Marysia
14.jpg

Sztuka, tak jak życie, łączy w sobie aspekt fizycznego tworzenia oraz emocjonalnego zaangażowania. Przejawia się ona zarówno w muzyce, jak i w modzie – w wymyślaniu, kreowaniu, a w końcu ucieleśnianiu i pobudzaniu do istnienia. 

Pasjonatką łączenia życia i sztuki jest Maria – wiolonczelistka, artystka i jak sama siebie nazywa „pogodna dusza”, która spokój odnalazła w twórczym łączeniu gry na instrumencie z codzienną pracą. Wiolonczela towarzyszy jej od siódmego roku życia i jak sama twierdzi dodaje sensu i smaku jej miłości do muzyki, która z kolei „pomaga w wyrażaniu kobiecości, delikatności i niewypowiedzianej uczuciowości.”

Maria inspiracji szuka w codzienności, między innymi w spotkanych ludziach, w których odnajduje piękno i dobro. Sztuka jest dla niej nieodłączną częścią życia – z sukcesem zauważa jej subtelne przejawy także w ubiorze: „biała koszula jest dla mnie wyrażeniem subtelnej kobiecości, delikatności, otwartego umysłu, (...) jest dla mnie fasonem idealnym. Klasyka połączona z oryginalnym wykończeniem dodaje zmysłowości i poczucia piękna.”

Biel jest idealnym polem do twórczej kreatywności - pobudza wyobraźnię, daje się na różne sposoby określać, przekształcać. W bieli każdy znajdzie coś, co w połączeniu z osobistym przeżyciem stworzy niepowtarzalne dzieło. Jest to także część ubioru – nieodłącznej części życia codziennego. 

Dlaczego nie nadać mu głębszego sensu? Zwłaszcza teraz, gdy stanowi ono tak dużą wartość?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl