Responsible Fashion

Kolomiyets to nie tylko doskonały design i lata doświadczenia, ale to także świadomość tego, że każdy z nas jest odpowiedzialny za tę małą błękitną planetę, zwaną Ziemią. Niestety ogromna nadprodukcja masowej odzieży na całym świecie skłania do refleksji, aby kupować mniej i bardziej świadomie.

Świadome zakupy

Moje modele najczęściej trafiają na stronę sklepu w zaledwie kilku limitowanych sztukach.
Więc może się zdarzyć, że dany rozmiar lub model nie jest w danym momencie dostępny, ale zawsze możesz go zamówić indywidualnie. Nie wiąże się to z żadnym dodatkowym kosztem, a czas realizacji to ok. 5 dni roboczych.

Bez poliestru

Tkaniny, z których uwielbiam dla Was tworzyć to doskonałe, naturalne jakości, takie jak: bawełna, wełna, jedwab i modal. Pochodzą one od polskich i europejskich dostawców.

Wspieranie lokalnej gospodarki

Projekty realizuję w lokalnej szwalni, której jakość odszycia stoi na wysokim poziomie - od zawsze moim konikiem była precyzja szycia.

Recykling

Musicie również wiedzieć, że koszule, które wędrują do Was są pakowane bez plastiku, dzięki temu całość można oddać do recyklingu.


Uważam, że połączone krople mogą stworzyć wodospad, dlatego warto podejmować każdy najmniejszy wysiłek, malując tym samym przyszłość naszej planety w bardziej optymistycznych barwach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl